دیدار رییس جمهور با اقشار مختلف مردم استان یزد آغاز شد

خبرگزاری ایرنا :

 به گزارش ایرنا در این نشست رییس جمهور با جمعی از دانشگاهیان، فرهنگیان، طلاب، عشایر، کشاورزان، ورزشکاران، بسیجیان ، ایثارگران و بانوان سخن می گوید.

رییس جمهور صبح امروز در جریان دوازدهمین  سفر استانی از یک کارخانه نساجی ، کارخانه الکترود کویر و  نیروگاه خورشیدی روستای فهرج یزد ،  کارگاه احیای بنای تاریخی شهر یزد و بافت تاریخی یزد بازدید کرد

 پس از جلسه و دیدار با اقشار مختلف، شورای اداری و نشست با خبرنگاران از دیگر برنامه های آیت الله رییسی در سفر به استان یزد است.

در این سفر یکروزه وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در شهرستان های یزد و اشکذر، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان های ابرکوه و مهریز و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون وزیر راه و شهرسازی در شهرستان های خاتم و  مروست حضور دارند.

همچنین وزیر امور اقتصادی و دارایی به اتفاق معاون امور معدنی وزارت صمت مهمان مردم شهرستان‌های بافق و بهاباد هستند، میبد میزبان وزیر راه و شهرسازی ، شهرستان تفت میزبان وزیر نیرو و شهروندان اردکان نیز از وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت ملی گاز پذیرایی می کنند.

 به مناسبت سفر رییس جمهور و تعدادی از وزرای کابینه دولت سیزدهم به استان یزد “میز خدمت” در دانشگاه های علوم پزشکی و یزد، مجموعه وزارت دفاع، اداره های کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، میراث فرهنگی ، اداره های وابسته وزارت نیرو، امور اقتصادی و دارایی ، آموزش پرورش ، بهزیستی و تامین اجتماعی برای بررسی مشکل مردم ، اصناف، واحدهای تولیدی و صنعتی برپا شده است.

دیدار رییس جمهور با اقشار مختلف مردم استان یزد آغاز شد