تساوی پرسپولیس و حریف گمنام در ورزشگاه آزادی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ویستا توربین تهران از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور در ورزشگاه آزادی برگزار شد که با تساوی بدون گل در نیمه نخست همراه بود.

سرخپوشان پایتخت با تغییرات فراوان در ترکیب اصلی خود به مصاف حریف گمنام دسته اولی فوتبال کشور رفتند تا نیمکت نشینان پرسپولیس نیز شرایط بازی کردن پیدا کنند.

پرسپولیس با وجود این تغییرات باز هم استراتژی همیشگی خود در حفظ مالکیت توپ را از همان آغاز بازی حفظ کرد تا مهم‌ترین خطر خود را در دقیقه ۱۰ روی سانتر سیامک نعمتی و ضربه سر مهدی عبدی به دست بیاورد اما ضربه او را دروازه بان ویستا توربین به خوبی مهار کند.

در ادامه باز هم بازیکنان پرسپولیس توپ و میدان را در اختیار داشتند اما با ضد حملات سرعتی حریف گمنام خود روبرو می‌شدند. ویستا توربین جدی ترین خطر خود را در دقیقه ۲۲ با پاس عمقی حسینی به عبداله ابداع به دست آورد که شوت محکم او با بی دقتی از کنار دروازه حامد لک خارج شود.

در ادامه بازیکنان ویستا سعی داشتند با پاس‌های بلند خود از فشار بازیکنان پرسپولیس خارج شوند که چندین بار هم در این زمینه موفق بودند. آنها باعث شدند تا علیرضا ابراهیمی با خطا روی مهاجم ویستا توربین کارت زرد دریافت کند.

در دقایق پایانی باز هم پرسپولیسی‌ها توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند خطر جدی دیگری روی دروازه ویستا ایجاد کنند تا توپی از خط دروازه این تیم در نیمه اول رد نشود.

تساوی پرسپولیس و حریف گمنام در ورزشگاه آزادی