صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از صعود به یک هشتم نهایی جام حذفی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی توانست جواز صعود به یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور را با پیروزی چهار بر صفر مقابل ویستا توربین تهران کسب کند که بازیکنان این تیم از عملکرد خود و اعتماد کادر فنی به آنها راضی بودند.

بخشی از مصاحبه بازیکنان پرسپولیس به شرح زیر است:

* محمد شریفی: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. جو آب و هوایی روی بازی تأثیر گذاشته بود. خوشبختانه هر بازی که جلوتر می‌رویم عملکرد بهتری هم داریم. دیدارها را به صورت تک بازی پیش می‌رویم تا به موفقیت برسیم.

* امید عالیشاه: جام حذفی معمولا جام شگفتی‌ها است. اوایل بازی هم کمی مشکل به وجود آمد اما در ادامه کار تاکتیکی خوبی انجام دادیم.
او درباره ادعای مدی رسانه‌ای استقلال تهران درباره جام‌های قبلی قهرمانی پرسپولیس تاکید کرد: نتیجه نگرفتن خودشان را با این حرف‌ها توجیه می‌کنند. به هر حال آقایان حرف است که می‌زنند و کنتور که نمی‌اندازد!

* سید جلال حسینی: بازیکنان تیم خوب بازی کردند. ما در جام حذفی بازی به بازی پیش می‌رویم. در لیگ برتر هم حالا با ذوب آهن بازی داریم و امیدوارم تمرکز ما حفظ شود.
مدافع سرخپوشان درباره صحبت‌هایی که علیه قهرمانی‌های پرسپولیس می‌شود افزود: با سند حرف بزنند. هر موقع با سند حرف زدند جوابشان را می‌دهیم. ما اگر قرار بود به حاشیه برویم پنج سال قهرمان نمی‌شدیم.
وی درباره ادامه بازی‌های این تیم در لیگ برتر افزود: کار در لیگ برتر همیشه سخت است. بازی پیش رو با ذوب آهن یکی از سخت‌ترین ها است.

* عیسی آل کثیر: گل سوم برای میلاد سرلک بود که من روی خط به توپ ضربه زدم. به او هم گفتم گل برای تو هست.

* احسان پهلوان: خدا را شکر از موقعیت‌ها استفاده کردیم و توانستیم به پیروزی برسیم. بازی به بازی پیش می‌رویم و با هیچ چیز دیگری کار نداریم.

صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از صعود به یک هشتم نهایی جام حذفی