ملی‌پوشان آلیش ایران امروز در بیشکک به میدان می‌روند

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، تیم ملی کشتی آلیش مردان کشورمان امروز رقابت‌های خود را در جام جایزه بزرگ ارکینبایف در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار می‌کند.

بر این اساس برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

بخش کشتی آلیش کلاسیک:

در وزن ۶۰ کیلوگرم روح اله نعمتیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف حریفی از قرقیزستان می‌رود و در صورت گذر از این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران اوکراین و قرقیزستان مصاف می‌دهد.

در وزن ۸۰ کیلوگرم هادی سلیمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به حریفی از ازبکستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم محراب کریمی در دور اول با آلیش کار ازبکستانی مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان اوکراین و قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم شادمان عظیمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران قرقیزستانی مسابقه می‌دهد

بخش کشتی آلیش آزاد:

در وزن ۶۰ کیلوگرم روح اله نعمتیان در دور اول به مصاف حریفی از کشور قرقیزستان می‌رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران قرقیزستان و قزاقستان مصاف می‌دهد.

در وزن ۸۰ کیلوگرم: حبیب اله ترابی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف آلیش کار قرقیزستانی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده مبارزه میان کشتی گیران اوکراین و قرقیزستان، کشتی می‌گیرد.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم: محراب کریمی در دور نخست به مصاف آلیش کار قرقیزستانی می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده مبارزه میان نمایندگان اوکراین و قرقیزستان مصاف می‌دهد.

در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم: ابوذر جعفری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با حریف قرقیزستانی پیکار می‌کند و در صورت غلبه بر این آلیش کار در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان حریفان اوکراینی و قرقیزستانی می‌رود.

این مسابقات امشب طبق برنامه با معرفی نفرات برتر به پایان خواهد رسید.

https://dailybulletin.ir/21/12/2021/%d9%85%d9%84%db%8c%e2%80%8c%d9%be%d9%88%d8%b4%d8%a7%d9%86-%d8%a2%d9%84%db%8c%d8%b4-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%85%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%db%8c%d8%b4%da%a9%da%a9-%d8%a8/